www.utrinski.com.mk
26 јуни 2017 05:29
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
17.10.2006, 17:15

ИМПРЕСУМ

Друштво за новинско издавачка дејност

МЕДИА ПРИНТ ДООЕЛ СКОПЈЕ

ул. „Ѓуро Стругар“  бр. 5

 

Управител

АЛЕКСАНДАР ДИНЕВРЕДАКЦИЈА

Соња Маџовска -  Главен и одговорен уредник

Мирче Јовановски

Даниела Трпчевска 

Татјана Поповска

Јасмина Ј. Вељановска

Маја Томиќ

email: vesnik@utrinski.com.mk

Денарска сметка: Стопанска банка-Битола 500000001115333
Даночен број: 4057017536130

Електронско издание

Денот низ фотографии
 
Најнови вести
17°СкопјеВреме
Ведро
Пон33
Вто33
Сре35
Чет37
Пет37
Саб38
Нед30
Пон27
Вто26
Сре27
НајчитаниНајкоментирани
 
Протест против евакуацијата во Лондон поради заштита од пожар
Летната школа во Охрид - македонски прозорец кон светот
Најскапи градови во светот - Скопје на дното
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ